Sheshi “det me njerëz”/ Rama habitet me pritjen e jashtëzakonshme, Tirana dhe...

Edi Rama po zhvillon takimin përmbyllës të ‘jashtëzakonshëm’ në Tiranë ku mijëra qytetarë janë mbledhur për mbështetjen në zgjedhjet e 25 Prillit. 

Kryeministri është befasuar nga pjesëmarrja e jashtëzakonshme ku i gjithë sheshi është plot pavarësisht reshjeve të shiut.

Rama tha se Tirana do t’i japë shuplakën e fundit Sali Berishës, Ilir Metës , Lulit dhe Monikës. Me këto pamje nga kryeqyteti paralajmërohet fitorja historike e socialistëve.