U KRY/ Lajm i Fundit: Rama më në fund e zgjidh, nisin fluturimet. Meta tani...

Kryeministri Rama si një lider i vërtetë i jep zgjidhje Shqipërisë duke nisur fluturimet.

Gjithashtu Rama ka edhe një lajm të keq për Ilir Metën dhe Sali Berishën që bllokuan aeroportin e Rinasit. 

"Ilir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër! Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi! Dokrrat vazhduqn me Leshkon në skutat e OFL”, shkruan Rama.