Vila 600 mijë euro dhe biznese/ Meta fsheh pasurinë në emër të Bes Kallakut?

Besi Kallaku njihet për miqësinë e tij me interes për Ilir Metën i cili kohet e fundit ndihet i frikësuar nga SPAK.

Besi është thjesht një aktor por ka një pasuri marramendëse. Besi është pronar restoranti, një kopleksi kalçetosh dhe vilë super luksoze e cila të paktën kushton 600 mijë euro. 

Afrimiteti me krerët e LSI-së, Monikën e Ilirin nxisin dyshimet rreth pasurisë së aktorit që sot është shfaqur duke bërë fushatë me LSI-në, shkruan Pamfleti. Gjithçka duhet të hetohet nga SPAK dhe Drejtësia e Re.