“Vinte tek shtëpia ime”/ Rama tregon njohjen me Mimi Kodhelin: Një ditë bëra...

Kryeministri Rama ka komentuar kandidatet për deputete të PS në Tiranë.

Rama u ndal më gjatë tek mikja, Mimi Kodheli me të cilën ka pasur njohje të vjetër, prej prindërve, madje ajo i shkonte për vizitë në shtëpi.

“Me Mimi Kodhelin kam miqesi të largët për shkak të prindërve. Unë isha i vogël kur prindërit dhe ajo vinin për vizitë tek shtëpia ime, ishte një super kinge, në adoleshencë unë krijoja fantazira. Kishim një fushë basketbolli poshtë pallatit, kur Mimi vinte, unë bëja kosha që të tregoja sa bukur luaja basketboll”- tha Rama.