Zbulohet për cilën parti do votojnë/ Alban Dudushi e vendos, kurse Bieta na habit...

Emra të njohur për publikun e gjerë kanë zbuluar hapur për cilën parti do të votojnë më 25 prill.

Në listën e votuesve të Partisë Socialiste, nuk është lënë jashtë çifti i njohur, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo. 

Dudushi renditet mes votuesve të sigurtë në listën e PS, ndërsa për Bieta Sulon ndonëse preferon PS, vota e saj nuk është e garantuar pasi në të shkuarën ka votuar LSI-në.