Ç’po ndodh në selinë e PS-së? Rama mbledh papritmas drejtuesit kryesorë për...

Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur në selinë e Partisë Socialiste drejtuesit kryesorë.

Veç Ramës, në të marrin pjesë kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi. 

Komisioni Hetimor i ngritur për shkarkimin e Presidentit Meta sot nisi shqyrtimin e provave të dorëzuar së bashku me kërkesën e 49 deputetëve socialistë. Kjo mbedhje ka si qëllim largimin përfundimtar të Ilir Metës.