E FUNDIT/ Basha takim urgjent në selinë e PD-së, zbulohet vendimi që do marrë...

Lulzim Basha, po zhvillon takim me kryetarët e degëve në selinë e PD. 

Ky takim vjen pas humbjes së PD në zgjedhjet e 25 prillit, ndërsa shumë demokratë kërkojnë dorëheqjen e Lulit që dështoi sërish përballë Ramës. 

Burimet brenda selisë blu bëjnë me dije që Basha së bashku me Saliun dhe Metën nuk do të njohin rezultatin e zgjedhjeve dhe do të rikthejnë protestat e turpshme.