Këngëtarja shqiptare lëshon gojën fare: Rama është mashkulli shqiptar më…

Kryeministri Rama me daljet e tij publike, komentet apo dhe notat e humorit nëpër takime duket se ka lënë një shije “pikante” tek personazhet e njohur.

Komenti i fundit ka ardhur nga reperja kosovare, Doruntina Shala, e njohur me emrin e artit si Tayna. 

E pyetur se cilin politikan shqiptar konsideron si mashkullin më “s*ksi” në showbizin shqiptar, reperja ka thënë duke qeshur emrin e kryeministrit: “Edi Ramën”.