Luli i befason të gjithë, harron humbjen dhe vishet “dhëndër”. Sot shihet në...

Lulzim Basha mesa duket e ka harruar humbjen në zgjedhjet e 25 prillit.

Pasi pranoi të qëndrojë edhe për 4 vite të tjera në opozitë, Luli sot është fokusuar në festimin e përvjetorit të martesës së tij. 

Bashkëshortja e tij Aurla ka postuar një foto me Lulin të veshur si “dhëndër” duke festuar në bregdetin e Dhërmiut.