"PD-ja na ka vjedhur votat"/ Plas brenda opizitës, aleati i del kundër Bashës...

Vangjel Dule ka deklaruar se kandidati i PD-së, Gent Strazimiri ka bërë fushatë kundër votës për atë si kandidat.

"3-4 ditët e fundit të fushatës ishte Gent Strazimiri ishte ai që ka bërë fushatë kundër meje”, ka thënë Dule. 

Ishte e paimagjinueshme që të shikoja video të tilla që nuk i bëjnë dëm Dules, por PD-së në Tiranë Votat e PBDNJ janë vjedhur dhe nuk janë reale", ka thënë Dule