Po ndodh tani/ Kryeministri Rama e çon drejt fundit, së shpejti përfundon...

Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot në fshatin Bubq të Krujës ku po inspekton nga afër punimet për rindërtimin e banesave të reja.

Brenda pak ditësh çdo gjë është gati dhe familjet do të marrin FALAS çelsat e shtëpive të reja. 

"Bubq, Krujë – Së shpejti, në fund të kësaj vere, 120 familje do kenë apartamente të reja në 7 pallate dhe 75 banesa individuale, ska kohë për pushim", shkruan Rama.