Rama injoron keq Metën, bën lëvizjen e papritur sapo presidenti nisë të flasë...

"Defender 21" bashkoi sërish presidentin Ilir Meta me kryeministrin Rama dhe ambasadoren amerikane Kim, por duket tensioni që ka tension mes tyre.

Kreu i qeverisë në fjalën e tij nuk e përmendi fare presidentin Ilir Meta. 

Rama ndërpreu transmetimin në facebook të aktivitetit, sapo Ilir Meta iu drejtua podiumit. Kjo është hera e dytë që ndodh një gjë e tillë.