SPAK zbarkon tek vilat luksoze/ Gati arrestimet e bujshme të deputetëve në kampin...

SPAK-u ka filluar të japë rezultatet e para të punës fantastike të bërë nga Edi Rama për të ngritur Drejtësinë e Re.

Gazetari i njohur, Arsen Rusta ka paralajmëruar arrestimet nga SPAK qe do të zbarkoje në resortet e vilave luksoze në kampin e deputetëve milioner të PD dhe LSI. 

“SPAK pas pak ditëve do të jetë në resortet e vilave Luksoze!!! Kanë blerë vila me para të vjedhura. SPAK nuk është peng i politikës. Disave deputeteve do tu ndërpriten pushimet e verës”, shkruan gazetari.