Vjen paralajmërimi i frikshëm për Sali Berishën dhe Ilir Metën, ja çfarë po i pret...

Gazetari Arjan Çani komentoi shpalljen ‘Non-Grata’ nga SHBA të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Çani u shpreh gjithashti se Berisha dhe Meta e kanë të humbur luftën me SHBA-në. 

"Ndëshkimi i Saliut, kjo që po ndodh në Shqipëri ka ndodhur në Maqedoninë e Veriut. Do shkojnë si heronj apo si të dhier? Ilir Meta dhe Sali Berisha e humbën luftën, por a do të “vdesin” si trima apo si frikacakë?" tha Çani.